WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Weekend z Radiem FEST

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

24.06.2021Kolej na Beskidy - w te wakacje wracają wycieczki z przewodnikiem PTTK i biletem KŚ w ręku

W czasie wakacji wielu pieszych turystów odwiedza Beskid Śląski, Żywiecki i Mały – wybierając pociąg jako środek transportu w góry. Dlatego po pandemicznej przerwie wraca akcja „Kolej Na Beskidy”, organizowana przez naszego regionalnego przewoźnika.

- Od lipca do września, w każdą ostatnią sobotę miesiąca, pasjonaci górskich wędrówek będą mogli udać się na bezpłatną wycieczkę w góry razem z licencjonowanym przewodnikiem – mówi rzecznik Kolei Śląskich, Tomasz Musioł:

Plik dźwiękowy: tk_2KolejNaBeskSET.mp3

Warunkiem udziału w akcji jest wysłanie elektronicznego zgłoszenia oraz posiadanie ważnego biletu na przejazd pociągiem Kolei Śląskich do stacji, w której rozpoczyna się wycieczka w dniu

jej rozpoczęcia. Liczba uczestników każdej wycieczki jest ograniczona do 20 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwsza wycieczka z cyklu Kolej Na Beskidy - 31 lipca 2021 roku na trasie: Zwardoń –Rachowiec – Sól Kiczora- Wielka Zabawa – Rajcza. Szczegółowe informacje, dotyczące akcji,  w tym formularz zgłoszenia oraz regulamin wycieczek można znaleźć na stronie internetowej Kolei Śląskich w zakładce: „Kolej na Beskidy”.

 

 

Źródło: Koleje Śląskie