WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

29.06.2017Groźnie to wyglądało ale....

Wyjątkowe zamieszanie panowało dziś przed południem w Siemianowicach obok pętli tramwajowej.  Przechodnie przystawali z niedowierzaniem bo na torowisku i ulicy rozgrywał się dramat .....  

Plik dźwiękowy: A_S_wypadek.mp3

Po pewnym czasie wszystko stało się jasne.... Mówi Marcin Wyrzykowski z siemianowickiej Straży Pożarnej...

Plik dźwiękowy: A_S_wypadek1.mp3


Przy pętli tramwajowej w Siemianowicach Śląskich przeprowadzone zostały ćwiczenia służb ratunkowych w warunkach zaimprowizowanego wypadku z udziałem tramwaju i samochodu osobowego.  Ćwiczenia zorganizowano w związku z doskonaleniem zawodowym strażaków Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Siemianowicach Śl. w zakresie ratownictwa technicznego przy wypadkach z udziałem pojazdów szynowych. Poza strażakami w akcji udział wzięły również jednostki pogotowia ratunkowego, policji i straży miejskiej.
Na potrzeby ćwiczeń w rejonie pętli przy pl. Skargi w Siemianowicach został wykolejony tramwaj, strażacy użyli sprztu do rozcinania karoserii samochodu, aby wydostać z rozbitego wraku pozoranta "udającego" osobe poszkodowaną. Nastąpiła kumulacja zdarzeń, no wśród osób rannych, oprócz pasażerów tramwaju, był również pieszy, który wpadł pod koła wagonu.
 

streaming movie erotic movie korea 18

xx