WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

MARCIN JANOTA-FEST GRANIE

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

11.09.2017Chorzowski MORiS świętował

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie obchodził swój  jubileusz.  Popularny MORiS ma 25 lat i z tej okazji zorganizował niedzielny rajd rowerowy i piknik.  Mieliśmy okazję pokibicować trochę cyklistom, którzy licznie stawili się na starcie imprezy...

Plik dźwiękowy: A_S_moris_rajd.mp3

Dla porządku dodajmy, że obchody ćwierćwiecza chorzowskiego MORiSu rozpoczęły się rajdem rowerowym śladami obiektów zarządzanych przez Ośrodek. Finał odbył się popołudniu na stadionie przy ulicy Lompy, gdzie nagrodzono uczestników rajdu i zorganizowani piknik z występami estradowymi, pokazami i konkursami.
Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie, rozpoczął działalność 1 kwietnia 1992r. Został powołany przez władze miasta aby poprawić jakość bazy sportowej oraz uaktywnić mieszkańców w dziedzinie rekreacyjno-sportowej. W 1996r. MORiS przejął halę sportową przy ul. Dąbrowskiego 113, która jest główną siedzibą Ośrodka. Obecnie zarządza on kilkunastoma obiektami na terenie Chorzowa oraz uczestniczy w organizacji kilkuset imprez rocznie.