WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

FEST Tramwaj 2019

Rozkład jazdy FEST Tramwaju:

 

 

4.12.2019:

 

Chorzów Batory zajezdnia 11:11
Chorzów Rynek

11:25

Ruda Śl. Chebzie pętla - punkt regulatorski

11:50

12:08

Zaborze pętla 12:24
Gliwice zajezdnia

12:51

Zaborze pętla

13:20

Ruda Śl. Chebzie pętla - punkt regulatorski

13:34

13:40

Bytom Plac Sikorskiego

14:07

14:32

Ruda Śl. Chebzie pętla - punkt regulatorski

15:03

15:20

Chorzów Dworcowa 15:46
Chorzów Batory zajezdnia 16:02

 

Goście na pokładzie tramwaju:

 

Roman Kurosz De Silvers

 

Blue Party Michalina Starosta

 

 

5.12.2019:

 

 

Chorzów Batory zajezdnia 11:02
Katowice Dworzec PKP 11:20
Katowice Zawodzie zajezdnia 11:36
Mysłowice Dworzec PKP

12:01

12:11

Sosnowiec Aleja Zwycięstwa 12:41
Pogoń Akademiki

12:51

Będzin Zamek 13:02
Dąbrowa G. Gołonóg Podstacja pętla

13:27

13:40

Będzin Zamek

14:05

Będzin zajezdnia

14:10

14:30

Będzin Rondo 14:36
Sosnowiec Dworzec PKP 14:54
Katowice Zawodzie pętla

15:15

Katowice Pl. Wolności 15:28
Chorzów Batory zajezdnia 15:48

 

Goście na pokładzie tramwaju:

 

Heniek Czich Grzegorz Poloczek

 

Kasia Piowczyk Bartos

 

Mariusz Kalaga Mirek Bieliński

6.12.2019:

 

Chorzów Batory zajezdnia 11:02
Świętochłowice Kościół 11:14
Bytom Plac Sikorskiego 11:34
Bytom Urząd Miasta

11:38

11:44

Bytom Plac Sikorskiego

11:51

Chorzów Rynek 12:11
Chorzów Stadion Śląski pętla

12:16

12:34

Katowice Słoneczna pętla

12:54

Siemianowice Plac Skargi

13:07

13:22

Katowice Słoneczna pętla 13:34
Katowice Plac Wolności

13:42

Katowice Dworzec PKP

13:45

Chorzów Stadion Śląski pętla

14:05

14:20

Chorzów Rynek 14:26
Chebzie pętla

14:50

15:05

Świętochłowice Kościół 15:37
Chorzów Batory zajezdnia 15:49

 

Goście na pokładzie tramwaju:

 

Claudia i Kasia Chwołka Krzysztof Procek

 

Bogusława Piechura Dynamic

 

Mirek Szołtysek Bernadeta Kowalska i Przyjaciele

 

Duet Karo Stach